Teave

Kaloreid kastmes

Kaloreid kastmes



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kaloreid kastmes

Kui saadaval on rohkem kui üks portsjonimõõte, klõpsake muude portsjonite valimiseks nuppu serveering.

Halvad kalorid ja makroelemendid

Teenimine
Klõpsake teiste ühikute kuvamiseks
KaloridCarb
(g)
Valk
(g)
Kogu rasv
(g)
Laup. Paks
(g)
Kaste, au jus, konserveeritud3862.90.50.2
Kaste, au jus, kuiv1 tl91.40.30.30.1
Kastmes, veiseliha, konserveeritud12311.28.75.52.7
Kollane, pruun, kuiv1725271.438.753.826.6
Kollane, pruun, kuiv1 spl223.60.60.60.2
Kastmega, kana, konserveeritud18812.94.613.63.4
Kaste, kana, kuiv3050.90.80.2
Rikkalik, CUSTOM FOODS, PUNANE SILT Au Jus alus, kuiv192.31.60.40.2
Kastmevärv, CUSTOM FOODS, SUPERB Country Gravy Mix, kuiv3271364.355.1177.370.9
Rikkalik, KOHALIKUD TOIDUD, SUPERB Instant Au Jus Mix, kuiv33444.623.96.83.1
Kastmine, KOHALIKUD TOIDUD, SUPERB Veiseliha kastme segu, kuiv254.10.70.60.3
Kastmine, KOHALIKUD TOIDUD, SUPERB Kiire pruunikas kastme segu, kuiv1725271.438.753.826.6
Kastmeks, KOHALIKU TOIDU, SUPERB Kana-kastme segu, kuiv263.80.710.3
Kastmine, KOHALIKUD TOIDUD, SUPERB Sealiha kastme segu, kuiv244.30.60.50.3
Kastmevärv, CUSTOM FOODS, SUPERB Instant Turkey Gravy Mix, kuiv273.90.810.3
Kastmevärv, CUSTOM FOODS, SUPERB vanamoodne BISCUIT Gravy MIx, kuiv3366368.844.6190.657
Kastmevärv, CUSTOM FOODS, SUPERB Peppered vanaaegne küpsise-kastme segu, kuiv3400352.744.7201.659.1
Hvyz, HEINZi koduse soolase veiseliha kastmega2 untsi223.50.60.60.2
Konserveeritud Hvyz, HEINZ, HEINZ Home Style Savory Brown Gravy.25 tassi253.40.90.80.3
Kastmes olev kiirliha, kuiv254.10.70.60.3
Kastmes olev kalkun, kuiv273.90.810.3
Kastmes valmistatud liha või linnuliha, madala naatriumisisaldusega1 tass12514.595.72.4
Kaste, seened, konservid1191336.51
Maitseline, seeneline, veetustatud, kuiv1 tass7013.82.10.90.5
Kaste, NESTLE, CHEF-MATE Country Vorstiköök, serveerimiseks valmis4614187136.9369.195.9
Kollane, NESTLE, TRIO Au Jus kastme segu, kuiv81.700.20.1
Kollane, NESTLE, TRIO pruun kastme segu, kuiv243.50.60.90.3
Kastme, NESTLE, TRIO kana-kastme segu, kuiv325.10.90.90.3
Kaste, NESTLE, TRIO Country Gravy Mix, kuiv355.20.71.20.3
Roheline, NESTLE, TRIO Southern Gravy Mix, kuiv1770222.79.193.720.6
Kaste, NESTLE, TRIO Türgi kastme segu, kuiv2053408.548.624.65.6
Küüslauk, sibul, veetustatud, kuiv1 tass7716.22.20.70.4
Rikkalik, PEPPERIDGE FARM KÜSIMUSLIK VEISIVILJAKASV, KLAASJARN14621.110.22.40.8
Kastmes, sealiha, kuiv1 portsjon254.30.60.60.3
Kaste, kalkun, konservid12212.26.251.5
Kaste, kalkun, kuiv1 portsjon264.60.70.50.1
Kollane, määratlemata tüüp, kuiv1 tass8514.43.220.7


Vaata videot: The first 20 hours -- how to learn anything. Josh Kaufman. TEDxCSU (August 2022).