Teave

Kalorid maapähklites

Kalorid maapähklites


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorid maapähklites

Kui saadaval on rohkem kui üks portsjonimõõte, klõpsake muude portsjonite valimiseks nuppu serveering.

Maapähklite kalorid ja mikrotoitained

Teenimine
Klõpsake teiste ühikute kuvamiseks
KaloridCarb
(g)
Valk
(g)
Kogu rasv
(g)
Laup. Paks
(g)
Kõik maapähklid, keedetud, keedetud, soolaga20013.48.513.91.9
Kõik maapähklid, kuivatatud röstitud, soolaga1666.16.714.12
Kõik maapähklid, kuivatatud röstitud, soolata85431.434.672.510.1
Igat tüüpi maapähklid, röstitud, soolaga8632240.475.612.5
Igat tüüpi maapähklid, röstitud, soolata77325.23565.69.1
Maapähklid, igat tüüpi, toored82823.537.771.910
Hispaania maapähklid, röstitud, soolaga85125.741.272.111.1
Hispaania maapähklid, röstitud, soolata85125.741.272.111.1
Maapähklid, hispaania, toored83223.138.272.411.2
Maapähklid, valencia, õlis röstitud, soolaga84823.538.973.811.4
Maapähklid, valencia, röstitud, soolata84823.538.973.811.4
Maapähklid, valencia, toored83230.536.669.510.7
Maapähklid, neitsi, röstitud, soolaga82728.43769.59.1
Maapähklid, neitsi, röstitud, soolata82728.43769.59.1
Maapähklid, neitsi, toored82224.136.871.29.3


Vaata videot: KALORİ YEME CHALLENGE 24 SAAT (Mai 2022).